O spoločnosti

V rámci Žilinského kraja ponúkame svojim zákazníkom široký sortiment domácej i zahraničnej tlače, cigariet a tabakových výrobkov, kávy, alko a nealko nápojov a doplnkového tovaru určený na predaj prostredníctvom trafík a novinových stánkov.

O spoločnosti

Spoločnosť TOPAS, spol. s r.o. bola založená v roku 1994 ako distribučná spoločnosť, ktorá v regióne severozápadného Slovenska zabezpečuje distribúciu a predaj periodickej a neperiodickej tlače. Tlačou a doplnkovým tovarom denne zásobujeme novinové stánky, trafiky, čerpacie stanice, veľké i menšie obchody s potravinárskym i nepotravinárskym sortimentom, a pod. Pôsobíme v regiónoch Žilina, Bytča, Považská Bystrica, Kysucké Nové Mesto, Čadca, Martin a Turčianske Teplice.

V našom distribučnom regióne prevádzkujeme vlastnú maloobchodnú sieť predajní, trafík a novinových stánkov TABAK PRESS, v ktorej svojim zákazníkom ponúkame široký sortiment domácej i zahraničnej tlače, tabakové výrobky, číselné lotérie a žreby, pestrý doplnkový tovar a rôzne elektronické služby.